BulUcak.com

2006 yılında iç hatlarda 28,8 milyon yolcu uçtu. Bunların büyük bir kısmı biletlerini Interneti kullanarak alıyor ve her uçtuklarında dakikalarca zamanlarını farklı havayolları sitelerinde kendilerine en uygun bileti aramakla kaybediyorlardı.

Hem bu zaman kaybını yoketmek, hem de zamanı olmayanların boşuna biletlerine yüksek meblağlar ödemelerini engellemek için kolları sıvadık. Aylar süren araştırma geliştirme çalışmaları, testler, denemelerden sonra bu servisi sizlerin hizmetine sunduğumuz için mutlu ve gururluyuz.

2006 yılında kurulan yeni bir şirket olmamıza rağmen, alanında en iyilerden oluşan ekibimiz, AR-GE'ye verdiğimiz önem, akademik dünyayla iç içe çalışmalarımız, yeni teknolojileri adapte etmekteki hızımız ve yenilikçi projelerimizle farkımızı ortaya koymaya başladık. Kurum olarak hedefimiz, Türkiye'yi ileri teknolojilerle geliştirdiğimiz yenilikçi çözümlerle tanıştırmak ve hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam etmektir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.