Havayolu şirketleri

Niye havayolu şirketleri? Otobusle gitmek daha hesapli degil mi?

Bundan 6-7 sene önce havayolu şirketleri bilet fiyatları ile otobüs şirketleri bilet fiyatları arasında ciddi farklar vardı. Zaman içinde THY dışında havayolları şirketleri pazarda yer edinmeye başladıkça rekabet artmış ve bundan dolayı da havayolları bilet fiyatları düşmüştür. Günümüzde şehirlerarası uçak biletleri fiyatları ile otobüs biletleri fiyatları arasındaki fark çok daha ufak rakamlara inmiştir, hatta bazı durumlarda bir şehirden bir şehire uçak ile gitmek çok daha hesaplı olabilmektedir. Bunun üstüne bir de otobüste geçirdiğiniz rahatsız uzun zamanı, yolda verdiğiniz molalarda yapacağınız harcamaları, uzun bir yolculuk boyu bir sürü tanımadığınız insan ile kapalı bir mekanda kalmanız gerektiğini düşünmeniz gerekir. Üstelik otobüs ile gittiğinizde yolda kaybedeceğiniz zaman da uçak yolculuğunun fark yarattığı önemli noktalardan biridir, farkında olmasak da yoğun çalışma temposu bizim kendimize ve işimize ayırabileceğimiz zamanın değerini çok arttırmıştır. 10-20TL fiyat farkı için o kadar zamanı kaybetmek ve üstüne vardığınız yerdeki zamandan da otobüs yolculuğunun yorgunluğunu atmak için feda etmek artık çekilmesi hiç gerekli olmayan bir çiledir. Biz bulucak.com olarak sizin zamanınızın değerini biliyoruz.

THY, Anadolu Jet, Sun Express, Atlas Jet, Pegasus Airlines, Onur Air ve Sky Airlines’dır. Sektöre yeni uçak şirketleri girip belli bir sayıda uçuş yapmaya başladıkları zaman bulucak.com ekibi olarak onları da arama motorumuza dahil etmekteyiz. Biz her durumda sizlere en geniş havayolu şirketleri yelpazesini sunmak için çalışıyoruz.

Bkz. Yurtiçi Uçak Bileti, Uçak Bileti, Ucak Biletleri
BulUcak.com 6. Yaşına giriyor!
Türkiye'nin İlk Ucuz Uçak Bileti Arama Motoru olarak hizmet kalitemizden hiç ödün vermemenin gururunu yaşıyoruz.
Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Türkiye'deki tüm havayollarının uçak biletlerini bu sayfadan karsılaştırmalı olarak listeyip satın alabilirsiniz.

444 000 3
img3 img4 img5 img6 img7 img8 img1 img2 img2

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.