Online Bilet

Online bilet alımı güvenli mi?

Online Bilet alımı konusunda bulucak Garanti Bankası bünyesinde gerçekleştirilen 3D Secure sistemini kullanmaktadır. Ödeme esnasında siz otomatik olarak bankanın sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme işlemini bankanın sayfasında tamamlarsınız. Burada her türlü bilgi şifrelenmiş olarak direkt bankaya gider.

BulUcak.com herhangi bir şekilde online bilet alımı sırasında kredi kartı bilgilerinizi kaydetmemekte, ve sadece SSL (güvenli şifreleme) teknolojisi ile bankaya gizli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. BulUcak.com Türkiye’nin ilk uçak bileti arama motorudur. Bu sene 6. senesini doldurmaktadır. 6 senedir sistemin güvenliği için her türlü önlemi almakta ve sistemi bankalarca düzenli güvenlik taramalarından geçmektedir. Online bilet alımı konusundaki en güvenilir adrestir

Bkz. Uçak Seferleri, Uçak Bileti Rezervasyon, Ucuz Uçak Bilet Fiyatları
BulUcak.com 6. Yaşına giriyor!
Türkiye'nin İlk Ucuz Uçak Bileti Arama Motoru olarak hizmet kalitemizden hiç ödün vermemenin gururunu yaşıyoruz.
Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Türkiye'deki tüm havayollarının uçak biletlerini bu sayfadan karsılaştırmalı olarak listeyip satın alabilirsiniz.

444 000 3
img3 img4 img5 img6 img7 img8 img1 img2 img2

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.