Uçak Bileti Fiyatı

Uçak bileti fiyatı dışında ne kriterler olmalı?

Uçak Bileti Fiyatı dışında en önemli kriterler gideceğiniz zaman, hava alanına olan ulaşımınız, aradaki aktarmalar, olası bagaj ağırlıkları gibi konulardır. Bagajınız 15 kg.’ı geçerse Onur Air(3TL), Pegasus(5TL), Sun Express(6TL) ve Anadolu Jet’te kg. başına ek ücret ödemeniz gerekeceğini unutmayın. Ayrıca havaalanına ulaşım sırasında kaybettiğiniz vakit ve para sizin o havaalanından aldığınız biletin daha ucuz olmasına değmeyebilir. Havayoluna göre ikramlar (Pegasus ve Onur Air), spor bagajları (THY dışındaki tüm havayolları) ücretli olabilir.

Bunun dışında gittiğiniz yerde işinizle veya ailenizle ilgili bir nedenden gidiyorsanız, onlara yeteri kadar zaman ayırabilecek şekilde uçak biletinizi almanız gereksiz yere strese girmenizi veya dönüş biletinizi yakmanızı önleyecektir. Bu bağlamda sizin için önemli olan uçak bileti fiyatı dışındaki kriterleri en iyi belirleyecek kişi yine sizsiniz.

Bkz. Ucuz Uçak Biletleri, Uçak Seferleri, Online Bilet
BulUcak.com 6. Yaşına giriyor!
Türkiye'nin İlk Ucuz Uçak Bileti Arama Motoru olarak hizmet kalitemizden hiç ödün vermemenin gururunu yaşıyoruz.
Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Türkiye'deki tüm havayollarının uçak biletlerini bu sayfadan karsılaştırmalı olarak listeyip satın alabilirsiniz.

444 000 3
img3 img4 img5 img6 img7 img8 img1 img2 img2

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.