Antalya İstanbul uçak bileti

Bu sayfadan Antalya İstanbul uçak bileti için en ucuz ve geniş bilet seçeneklerini bulabilirsiniz. Antalya’dan İstanbul’a giderken iklim değişikliğini aklınızda bulundurun, yola hazırlıklı çıkın. İstanbul’daki mevsim sıcaklıkları ortalama olarak Antalya’ya göre kışın 5 derece yazın ise 10 derece daha düşüktür. Ayrıca yazın İstanbul’daki nemin Antalya’daki kadar kuvvetli olmaması nedeniyle İstanbul daha serin hissedilir. Kışın ve bahar aylarında özellikle son yıllarda İstanbul’un havasındaki tutarsızlık artmıştır. Bu yüzden yanınızda mutlaka bahar aylarında bile bir atkı ve şemsiye getirmeyi unutmayın.

Atatürk Havaalanına geldiğinizde şehir merkezine gitmek için Havaşı kullanabilirsiniz, veya havaalanından direkt olarak metro’ya atlayıp oradan zeytinburnu üzerinden metrobüs aktarması yapabilirsiniz. Elinizde çok fazla valiz yoksa bu size daha hızlı merkeze ulaşım sağlayacaktır. Sabiha Gökçen havalimanından da isterseniz havaş isterseniz seri kalkan belediye otobüsleri ile şehrin çeşitli noktalarına ulaşabilirsiniz. BulUcak.com Türkiye’nin her yerinden Antalya İstanbul uçak bileti için en geniş seçenekleri sunan arama motoru olarak en hesaplı ve size uygun uçak biletini bulmanızı sağlar. Eğer dönüşü sonradan almak isterseniz İstanbul Antalya Uçak bileti sayfamızı veya ucuz uçak bileti sayfamızı kullanabilirsiniz.
BulUcak.com 6. Yaşına giriyor!
Türkiye'nin İlk Ucuz Uçak Bileti Arama Motoru olarak hizmet kalitemizden hiç ödün vermemenin gururunu yaşıyoruz.
Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Türkiye'deki tüm havayollarının uçak biletlerini bu sayfadan karsılaştırmalı olarak listeyip satın alabilirsiniz.

444 000 3
img3 img4 img5 img6 img7 img8 img1 img2 img2

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.
Detaylı bilgi için tıklayınız.